Elcamp prezentuje Westfalia Amundsen 540D Offroad

By admin_igor 4 miesiące ago
Home  /  Newsy  /  Elcamp prezentuje Westfalia Amundsen 540D Offroad

Grupa Elcamp rozszerza współpracę z Westfalia – wiodącym, europejskim producentem kamperów, o sprzedaż modelu Amundsen 540D Offroad. To kamper z napędem 4×4, wyposażony w specjalny pakiet terenowy Offroad. To niesamowity pojazd, który znacznie przesuwa granice wolności, jaką daje karawaning. Elcamp będzie go oferował jako jedyny dealer na terenie Polski.

Westfalia Amundsen 540D Offroad w Polsce

Karawaning w Polsce nadal czeka na swój prawdziwy boom. By jednak taki fakt zaistniał, potrzebne są do tego odpowiednie narzędzia. Najważniejsze spośród nich to oczywiście kampery. Z tego względu, Elcamp rozszerzył współpracę z Westfalia i jako jedyny dealer na terenie Polski wprowadza do oferty kamper ze stałym napędem 4×4 – Amundsen 540D Offroad.

Offroad w karawaningu

Model po raz pierwszy zaprezentowano na targach w Dusseldorfie, w 2017 roku i zrobił tam furorę. Westfalia Amundsen 540D Offroad to kamper kompaktowych rozmiarów, który oferuje podróżującym niespotykane dotąd możliwości uprawiania karawaningu. Pojazd mierzy zaledwie 5,14 metra długości. Jest wyposażony w stały napęd 4×4 oraz blokadę dyferencjału, co jest prawdziwą rzadkością na rynku karawaningowym. Pozwala zaś eksplorować tereny niedostępne dla standardowych kamperów. Gwarantuje przy tym właściwy poziom wygody oraz użytecznej i atrakcyjnej aranżacji przestrzeni wewnątrz pojazdu.

Znacznie większy obszar działania

Terenowa odmiana Westfalii gwarantuje podróżnym 3 miejsca sypialne (2+1) oraz 4 miejsca siedzące. Kamper umożliwia sprytną aranżację powierzchni wewnątrz, dzięki czemu można łatwo dostosować go do potrzeb podróżujących. Westfalia Amundsen 540D Offroad zbudowano na bazie Fiata Ducato. Pojazd z zewnątrz wyróżnia się militarnym wręcz wyglądem. Jest jedyny w swoim rodzaju.

Zapraszamy na zakupy

Jeżeli Westfalia Amundsen 540D Offroad to spełnienie Waszych, podróżniczych marzeń to zapraszamy serdecznie do kontaktu: www.elcamp.pl/kontakt/.

Category:
  Newsy
this post was shared 0 times
 000