Najnowsze komentarze

  Kategorie

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Centrum Napraw Samochodowych

  Zepsuta klimatyzacja podczas wakacji w Hiszpanii, cieknący kran, czy lodówka, która zamiast chłodzić – grzeje? Nasz serwis powstał po to, by zająć się Twoim kamperem, tak, byś Ty mógł się jedynie skupić na odkrywaniu nowych dróg i  błogim relaksie w camper parku, czy nad brzegiem morza.
  • Serwis samochodowy
  • Serwis kamperów
  • Serwis klimatyzacji

  Serwis samochodów osobowych i dostawczych

  Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, dzięki, któremu w krótkim czasie możemy wykonać diagnostykę i naprawę usterek w Państwa samochodach. Naprawy wykonujemy stosując oryginalne części, na które oferujemy atrakcyjne ceny natomiast klientom zainteresowanym bardziej ekonomicznym rozwiązaniem zapewniamy zamienniki wysokiej jakości.

  Prowadzimy serwis zarówno pojazdów osobowych jak i dostawczych.

  Kontakt z serwisem: Jan Jabłoński
  Kierownik działu
  jan.jablonski@elcamp.pl
  +48 665 601 523 Michał Maślany
  Zastępca kierownika
  michal.maslany@elcamp.pl
  +48 665 601 085 Mateusz Nogieć
  Doradca serwisowy
  mateusz.nogiec@elcamp.pl
  +48 662 213 212

  Serwis kamperów

  Wykwalifikowany personel oraz 6-stanowiskowa hala serwisowa wyposażona w nowoczesny sprzęt pozwala szybko i profesjonalnie przeprowadzać nawet najbardziej złożone naprawy i montaże w Państwa pojazdach.
  Wykonujemy specjalistyczne przeglądy funkcjonowania i szczelności zabudów kempingowych, jak również szczelności instalacji gazowych ( z certyfikatem i naklejką DVGW).
  Ponadto zajmujemy profesjonalnym montażem akcesoriów kempingowych m.in. markiz, klimatyzacji, agregatów prądotwórczych, systemów multimedialnych, systemów rozprowadzania ciepła w pojazdach.

  Posiadamy profesjonalny serwis przygotowany do obsługi pojazdów kempingowych.

  Współpraca z największymi firmami w branży pozwala nam na odbywanie szeregu szkoleń w zakresie napraw zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Posiadamy autoryzacje wielu renomowanych firm na rynku europejskim.

  Serwis klimatyzacji

  Obsługujemy urządzenia wszystkich najbardziej popularnych marek: Truma, Telair, Dometic, Konvekta, Eberspächer, Webasto, Thermo King, Alex, Diavia, Sütrak.

  Należy pamiętać o tym, że:

  Corocznie z klimatyzacji ucieka do 10% czynnika chłodniczego. Z tego powodu już po dwóch latach efekt chłodzenia wyczuwalnie spada. Ponadto w układzie klimatyzacji wraz czynnikiem chłodniczym krąży rozpuszczony w nim olej, który służy do smarowania kompresora. Oczywiście, gdy czynnika jest mniej smarowanie jest gorsze i kompresor zużywa się mechanicznie znacznie szybciej. Zwykle w słabo smarowanych układach wcześniej czy później dochodzi do awarii sprężarki i następującego po tym zanieczyszczenia układu. Następstwem jest konieczność kosztownego płukania oraz wymiany kompresora a także osuszacza i zaworu rozprężnego. Warto również pamietac, że niesprawna klimatyzacja nie tylko nie daje nam oczekiwanej temperatury wewnątrz pojazdu ale również jest realneym zagrożeniem dla naszego zdrowia.

  Zalecamy:

  – Przegląd klimatyzacji raz do roku ( wymiana filtra kabinowego, dezynfekcja parownika, kontrola działania i stanu układu klimatyzacji).
  – Serwis klimatyzacji co 2 lata ( uzupełnienie czynnika chłodniczego i oleju, dezynfekcja parownika, kontrola szczelności).

  Oferujemy profesjonalną diagnostykę niesprawnych bądź nieszczelnych układów klimatyzacji samochodowych.

  Wykonujemy naprawę lub wymianę wadliwych podzespołów.Ponadto prowadzimy podstawowy serwis w zakresie napełniania, wymiany oleju sprężarkowego, czyszczenia, dezynfekcji i płukania układu. Świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe w zakresie postojowych klimatyzacji podłogowych i dachowych w pojazdach campingowych , dostawczych, ciężarowych, specjalnych, szynowych oraz autobusach.