Najnowsze komentarze

  Kategorie

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Elcamp prezentuje Westfalia Amundsen 540D Offroad

  By admin_igor 4 lata ago

  Grupa Elcamp rozszerza współpracę z Westfalia – wiodącym, europejskim producentem kamperów, o sprzedaż modelu Amundsen 540D Offroad. To kamper z napędem 4×4, wyposażony w specjalny pakiet terenowy Offroad. To niesamowity pojazd, który znacznie przesuwa granice wolności, jaką daje karawaning. Elcamp będzie go oferował jako jedyny dealer na terenie Polski.

  Westfalia Amundsen 540D Offroad w Polsce

  Karawaning w Polsce nadal czeka na swój prawdziwy boom. By jednak taki fakt zaistniał, potrzebne są do tego odpowiednie narzędzia. Najważniejsze spośród nich to oczywiście kampery. Z tego względu, Elcamp rozszerzył współpracę z Westfalia i jako jedyny dealer na terenie Polski wprowadza do oferty kamper ze stałym napędem 4×4 – Amundsen 540D Offroad.

  Offroad w karawaningu

  Model po raz pierwszy zaprezentowano na targach w Dusseldorfie, w 2017 roku i zrobił tam furorę. Westfalia Amundsen 540D Offroad to kamper kompaktowych rozmiarów, który oferuje podróżującym niespotykane dotąd możliwości uprawiania karawaningu. Pojazd mierzy zaledwie 5,14 metra długości. Jest wyposażony w stały napęd 4×4 oraz blokadę dyferencjału, co jest prawdziwą rzadkością na rynku karawaningowym. Pozwala zaś eksplorować tereny niedostępne dla standardowych kamperów. Gwarantuje przy tym właściwy poziom wygody oraz użytecznej i atrakcyjnej aranżacji przestrzeni wewnątrz pojazdu.

  Znacznie większy obszar działania

  Terenowa odmiana Westfalii gwarantuje podróżnym 3 miejsca sypialne (2+1) oraz 4 miejsca siedzące. Kamper umożliwia sprytną aranżację powierzchni wewnątrz, dzięki czemu można łatwo dostosować go do potrzeb podróżujących. Westfalia Amundsen 540D Offroad zbudowano na bazie Fiata Ducato. Pojazd z zewnątrz wyróżnia się militarnym wręcz wyglądem. Jest jedyny w swoim rodzaju.

  Zapraszamy na zakupy

  Jeżeli Westfalia Amundsen 540D Offroad to spełnienie Waszych, podróżniczych marzeń to zapraszamy serdecznie do kontaktu: www.elcamp.pl/kontakt/.

  Category:
    Newsy
  this post was shared 0 times
   100