Najnowsze komentarze

  Kategorie

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  O firmie

  Grupa Elcamp od ponad dekady zajmuje się kompleksową obsługą branży karawaningowej. Zaczęliśmy jako pierwsi i jak dotąd nie ma innej firmy w Polsce, która w tak szerokim zakresie opiekowałaby się samochodami kempingowymi.

  Kochamy podróżować kamperami i naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym miłośnicy domów na kółkach w przyjaznej atmosferze będą mogli w pełni zadbać o swój pojazd. Od doradztwa, przez serwis aż po zakup części i dodatkowych elementów wyposażenia swoich pojazdów.

  W 2011 roku w Krakowie otworzyliśmy nowy obiekt zbudowany z myślą o karawaningu. Posiadamy tam sześciostanowiskową halę serwisową, sklep z akcesoriami kempingowymi, myjnię samochodową, przestronny i wygodny parking jak również camper park, w którym goście z całego świata mogą się zatrzymać i przenocować.

  Długoletnie doświadczenie, wyszkoleni eksperci i dostęp do najwyższej klasy materiałów – to zapewnia najlepszą obsługę. Cieszymy się zaufaniem setek klientów.

  Zakres działalności

  • Produkcja Globe-Traveller
  • Dystrybucja kamperów i przyczep Adria i Hymer
  • Części zamienne
  • Akcesoria karawaningowe
  IMG_6832
  IMG_6833
  sklep
  serwis